Antradienio vakarą Milano „San Siro“ stadione buvo sužaistos pirmosios UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynės. Jose vietos „Inter“ užtikrintai 3:1 (1:1) pranoko absoliučiu turnyro favoritu laikytą FC „Barcelona“ klubą.

Nors katalonai, kurie į Milaną beveik 1000 km važiavo autobusais, pirmieji išsiveržė į priekį 19 min., kai po puikios atakos pasižymėjo Pedro, „Inter“ futbolininkai nesutriko ir dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino: 30 min. Victorą Valdesą nuginklavo Wesley Sneijderis – 1:1.

Jau pačioje antrojo kėlinio pradžioje, 48 min., Maiconas išvedė šeimininkus į priekį, o dar po 13 min. trečią įvartį į pasimetusios FC „Barcelonos“ vartus pelnė Diego Milito – 3:1.

Nors Josepo Guardiolos auklėtiniai dar bandė gerinti savo padėtį, jiems prieš sumaniai Jose Mourinho parinktą taktiką nieko padaryti nebepavyko. Taigi prieš atsakomąjį susitikimą po savaitės italai turi net dviejų įvarčių pranašumą.

Rungtynių statistika:

Milano „Inter“ (Italija) – FC „Barcelona“
(Ispanija) 3:1 (1:1).

Įvarčiai: 19 min. Pedro 0:1, 30 min. W. Sneijderis 1:1, 48 min. Maiconas 2:1, 61 min. Diego Milito 3:1.