Pirmasis UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio mačas baigėsi dramatiškai: „Bayern“ paskutinėmis sekundėmis plėšte išplėšė pergalę iš visas rungtynes pirmavusio „Manchester United“ klubo rankų.

Rungtynės Miunchene prasidėjo greitu svečių įvarčių, kai jau 2 min. po baudos smūgiu pakelto kamuolio į baudos aikštelę jį į vartus iš arti nukreipė visiškai be priežiūros paliktas „raudonųjų velnių“ puolėjas Wayne'as Rooney – 0:1.

Po praleisto įvarčio bavarai ėmė spausti savo varžovus ir turėjo ne vieną progą pasižymėti, tačiau jiems vis pritrūkdavo sėkmės arba savo vartus apgindavo vartininkas Edwinas van der Saaras. Tiesa, „Man. United“ futbolininkai irgi nesnaudė bei puikiai kontraatakavo. Šansus padvigubinti rezultatą turėjo įvartį jau pelnęs W. Rooney bei aktyviai dešiniajame aikštės krašte rungtyniavęs saugas Nani.

Antrasis kėlinys „Allianz Arena“ stadione vėl prasidėjo šeimininkų spaudimu, bet greito įvarčio šimininkams pelnyti nepavyko. Tačiau 77-ąją minutę „Bayern“ žaidėjams galų gale rezultatą išlyginti pavyko. Tai padarė Franckas Ribery, kurio smūgiuotas kamuolys rikošetu nuo W. Rooney įskriejo į „Man. United“ vartus – 1:1.

Kai jau atrodė, kad mačas taip ir baigsis, per pridėtą teisėjo laiką, 92 min., Ivica Oličius perėmė kamuolį iš savo baudos aikštelėje užmigusio Patrice‘o Evros ir, atsidūręs vienas prieš E. Van der Sarą, jį nesunkiai pergudravo – 2:1.

Kitame susitikime, kuriame varžėsi du Prancūzijos klubai, Liono „Olympique“ vienuolikė savo aikštėje  namuose 3:1 (2:1) įveikė Bordo „Girondins“ ir prieš atsakomąją dvikovą po savaitės atsidūrė puikioje padėtyje.

Rytoj ketvirtfinalio rungtynes dar žais Milano „Inter“ ir Maskvos CSKA bei Londono „Arsenal“ ir FC „Barcelona“ ekipos.

Antradienio rungtynių rezultatai ir statistika:

Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) – „Manchester United“ (Anglija) 2:1 (0:1).

Įvarčiai: 2 min. Wayne‘as Rooney 0:1, 77 min. Franckas Ribery 1:1, 90 min. Ivica Oličius 2:1.

Liono „Olympique“ (Prancūzija) –  Bordo „Girondins“ (Prancūzija) 3:1 (2:1).

Įvarčiai: 10 min. Lisandro Lopezas 1:0, 14 min. Marouane‘as Chamakhas 1:1, 32 min. Michelis Bastos 2:1,77 min. (iš 11 metrų baudinio) Lisandro Lopezas 3:1.