Vankuverio žiemos olimpinių biatlono varžybų 15 km lenktynėse Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė su prancūze Sylvie Becaert pasidalijo 30 vietą.

Olimpine čempione tapo kartą šaudykloje suklydusi ir vieną baudos minutę gavusi 28 metų norvegė Tora Berger – 40 min. 52,8 sek.

Pirmąjį olimpinį medalį iškovojusi Norvegijos biatlonininkė Turino žiemos olimpinėse žaidynėse šioje rungtyje buvo trylikta.

Tris baudos minutes gavusi 25 metų lietuvė nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 20,4 sek. Jei D. Rasimovičiūtė šaudykloje būtų nesuklydusi nė karto, ji būtų iškovojusi sidabro medalį.

Diana po pirmojo šaudymo buvo 51-a, po antrojo – 24-a, po trečiojo – 32-a, o po ketvirtojo – 31-a.

Sidabro medalį pelnė be klaidų šaudžiusi 29 metų Kazachstano atstovė Jelena Chrustaliova. Ji nugalėtojai pralaimėjo 20,7 sek. Bronza atiteko kartą šaudykloje suklydusiai 23 metų baltarusei Darjai Domračiovai. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 28,2 sek.

Lenktynėse dalyvavo 87 biatlonininkės.

D. Rasimovičiūtė Turino olimpinėse žaidynėse 15 km lenktynėse buvo 66-a, o pernai pasaulio čempionate – 47-a.