Po trijų iš eilės pralaimėjimų Vilniaus „Wolves“ (1/3) galiausiai šventė pirmąją pergalę Europos taurės turnyre. Ją Alessandro Magro auklėtiniai pasiekė išvykoje 86:63 (25:17, 11:18, 28:15, 22:13) sumušę Badalonos „Joventut“ (2/2).

25:17 laimėjo pirmąjį kelinį „Wolves“ varžovų teritorijoje, tačiau pirmųjų taškų antrajame laukė ilgiau nei šešias minutes. Per šią „vilkų“ taškų sausrą „Joventut“ surengė spurtą 13:2 ir veržėsi į priekį. Laimei, Vilniaus klubas laiku atkuto – per pertrauką turėjo taško pranašumą.

Trečiajame kėlinyje „Wolves“ šovė į priekį dviženkliu skirtumu – tai leido padaryti net šeši susmaigstyti tritaškiai.

Gerą bangą pagavusi A. Magro treniruojama komanda nuo jos nebenušoko ir galiausiai savo varžovus sutriuškino, o Badalonos krepšinio sirgaliai masiškai traukė iš arenos, rungtynėms dar nesibaigus.

Anthony Cowanas nugalėtojams pelnė net 26 taškus (2/2 dvit., 4/6 trit., 10/10 baud. met.), išprovokavo 9 pražangas, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir finišavo su 33 naudingumo balais.

Lietuvos komanda pataikė 50 proc. dvitaškių (17/34) ir net 44 proc. tritaškių (11/25).

„Wolves Twinsbet“: Anthony Cowanas Jr. 26 (2/2 dvit., 4/6 trit., 10/10 baud., 9 išpr. praž., 33 n. b.), Andrew Andrewsas 17, Tre‘Shawnas Thurmanas 10, Garrisonas Brooksas ir Kristupas Žemaitis po 9, Jeffery Tayloras 7.

„Joventut“: Michaelas Ruzičius (5/6 dvit.) ir Ante Tomičius po 11, Kassiusas Robertsonas 9, Yannickas Kraagas ir Devonas Dotsonas (0/5 dvit., 5 kld.) po 8, Adamas Hanga 4.