Lietuvos merginų iki 15 metų rinktinė pirmadienį pradėjo savo pasirodymą Estijoje vykstančiame Baltijos taurės turnyre.

Pirmame turnyro susitikime Kotrynos Kulbytės auklėtinės po sunkios kovos 3:2 (0:1) pranoko Farerų Salų futbolininkes.

Lietuvaitės kurį laiką turėjo vytis varžoves – pirmame rungtynių kėlinyje buvo pelnytas vienintelis įvartis, kuriuo pasižymėjo Farerų Salų komanda.

Visgi po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė – lietuvaitės atsakė trimis savo smūgiais ir netrukus jau pirmavo 3:1.

Pačioje rungtynių pabaigoje varžovėms baudiniu dar pavyko atsilikimą sumažinti, tačiau pirmoji pergalė turnyre atiteko Lietuvos rinktinei.

Lietuvos merginų U15 rinktinės startinė sudėtis: Ieva Kaminskaitė, Gabija Dagytė, Aleksandra Samoilenko, Emilija Barkevičiūtė, Vanesa Gaudutytė, Goda Smailytė, Iveta Kalvytė, Elzė Česnauskaitė, Grytė Vaisbrodė, Ugnė Gruodytė, Paulina Mockutė.