Antradienį paaiškėjo paskutinė vietą LFF taurės pusfinalyje užsitikrinusi komanda, kuria tapo Telšių „Džiugas“.

Telšių komanda rezultatu 2:1 (1:0) palaužė Vilniaus rajono „TransInvest“ futbolininkus.

Jau 7-ąją rungtynių minutę į priekį išsiveržė Telšių komanda, kai  įvarčiu iš toli pasižymėjo Nino Noordanusas.

„TransInvest“ futbolininkai rezultatą išlygino tik antrajame kėlinyje, po Misaki Sato taiklaus smūgio.

83-iąją minutę įvartį pelnęs Sehijus Kulynyčius išvedė „Džiugą“ į priekį ir užtikrino komandai vietą LFF taurės pusfinalyje.

Primename, kad jame taip pat žais Gargždų „Banga“, Kauno rajono „Hegelmann“ ir „Kauno Žalgiris“.