Antrose LKL pusfinalio serijos rungtynėse Jonavos „CBet“ patyrė dar vieną nesėkmę. Sėkmingai namuose startavę jonaviečiai antroje rungtynių pusėje užstrigo ir rezultatu 67:82 (25:21, 16:22, 10:18, 16:21) nusileido Vilniaus „Rytui“.

Pusfinalio serijos rezultatas tapo 0:2, o lemiamos rungtynės Jonavai bus žaidžiamos ketvirtadienį Vilniuje.

Vilniečiai pirmajame kėlinyje pirmavo kelis kartus, kai po Elvaro Fridrikssono tritaškio priekyje buvo 7:6 ir po Marcuso Fosterio dvitaškio išsiveržė į priekį 9:8. Visgi šįkart jonaviečiai neleido „Rytui“ atsiplėšti ir iki kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes po Edvino Šeškaus dvitaškio pirmavo 23:15.

Situaciją vilniečiai šiek tiek pataisė, tačiau po pirmojo ketvirčio vis dar atsilikinėjo 25:21.

Antrajame kėlinyje jonaviečiai aktyviai naudojosi antraisiais šansais ir prabėgus kiek daugiau nei 4 minutėms vis dar buvo priekyje 4 taškais. Visgi po Margirio Normanto taškų „Rytas“ išsiveržė į priekį ir kėlinį užbaigė su 2 taškų pranašumu (41:43).

Po 20 minučių jonaviečiams Goranas Huskičius buvo pelnęs 11 taškų, E. Šeškus pridėjo 10, „Rytui“ 11 taškų surinko E. Fridrikssonas, po 7 – M. Normantas ir Marcusas Fosteris.

Trečiajame kėlinyje G. Huskičius dėjo pastangas, kad „CBet“ liktų kovoje (45:45), dar baudos metimą pridėjo ir stringantis Dovis Bičkauskis, tačiau „Rytas“ po truputį tolo.

M. Fosteris surengė gerą atkarpą, po kurios svečiai pirmavo jau 54:46, o Vytauto Šulskio du taškai, buvo mesti jau pasibaigus atakos laikui. Po trijų kėlinių jonaviečiai atsiliko 51:61.

Jonaviečiai visas rungtynes tragiškai mėtė iš toli. Iš viso „CBet“ pataikė vos 3 tritaškius iš 28 mestų, o tai yra kiek mažiau nei 11 proc.

Atrodė, kad laiko lieka užtektinai, tačiau atsigavimo ženklų jonaviškiai nerodė – 59:72. Glynnas Watsonas pataikė ilgai lauktą „CBet“ tritaškį (62:74), vis tik tai neguodė – „Rytas“ link pergalės nužygiavo lengvai.

Karjeros rungtynes LKL sužaidė A. Majauskas, kuris per 15 minučių pelnė 15 taškų ir surinko 17 naudingumo balų.

„CBet“: Goranas Huskičius (5 atk. kam.) ir Aurimas Majauskas – po 15, Glynnas Watsonas (1/8 trit.) ir Edvinas Šeškus – po 12, Jeffery Garrettas 8 (11 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Rytas“: Elvaras Fridrikssonas 15 (5 rez. perd.), Kendale‘as McCullumas 13, Marcusas Fosteris 12, Gytis Masiulis 9, Gytis Radzevičius 8.