Su gimtadieniu, Lietuva: Valančiūnas sužaidė sezono rungtynes

Jonas Valančiūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes ir atvedė Memfio „Grizzlies“ (17/16) komandą į pergalę. Kovo 11-osios naktį lietuvio klubas namuose 127:112 (35:26, 32:36, 27:23, 33:27) įveikė Vašingtono „Wizards“ (14/21) ekipą.

J.Valančiūnas per 32 minutes pelnė 29 taškus (12/19 dvit., 0/2 trit., 5/7 baud.), atkovojo 20 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metmus, dukart suklydo ir trissyk prasižengė.

Lietuviui tai yra rezultatyviausios sezono rungtynės ir pakartojo sezono atkovotų kamuolių rekordą.

Iki karjeros rezultatyvumo rekordo vidurio puolėjui pritrūko penkių taškelių. Lygiai tiek pat – iki atkovotų kamuolių asmeninio rekordo.

„Turėjome keturias dienas be krepšinio. Buvo šaunu jį vėl žaisti. Puiku būti kartu su šia komanda, laimėti rungtynes ir mėgautis žaidimu“, – sakė J.Valančiūnas

Ja Morantas nugalėtojams pelnė 21 tašką ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, Bradley Bealas pralaimėjusiems taip pat surinko 21 tašką.

„Grizzlies“ po trijų kėlinių pirmavo devyniais taškais ir paskutiniame ketvirtyje varžovų arčiau nei per šešis taškus neprisileido.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 29 (20 atk. kam.), Ja Morantas 21 (10 rez. perd.), Desmondas Bane’as 20, Kyle’as Andersonas 13.

„Wizards“: Bradley Bealas 21, Russellas Westbrookas 20 (10 rez. perd.), Davis Bertanis ir Deni Avdija po 13.