Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ savo fanų akivaizdoje apmaudžiai 113:115 (21:25; 39:16; 27:36; 26:38) nusileido Memfio „Grizzlies“ krepšininkams.

Iki šios pergalės Memfio ekipa buvo patyrusi 5 pralaimėjimų seriją.

J. Valančiūnas šiose rungtynėse pasirodė itin solidžiai ir buvo antrasis pagal naudingumą komandoje bei surinko dvigubą dublį. Lietuvis pelnė 22 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir padavė 1 rezultatyvų perdavimą.

Naujojo Orleano komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Brandonas Ingramas, kurio sąskaitoje – 34 taškai, 4 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Tuo tarpu nugalėtojų komandą į pergalė vedė Ja Morantas, kuris surinko 34 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

J. Morantas likus kiek daugiau nei minutei iki rungtynių pabaigos pataikė iš vidurio aikštės ir „Grizzlies“ išsiveržė į priekį 113:111.

„Pelicans“ netrukus išlygino rezultatą, vėliau komandos apsikeitė netaikliais tritaškiais metimais, o J. Morantas užbaigė rungtynes su sirena, palikdamas didžiąją dalį žiūrovų apstulbusių.

Tiesa, J. Moranto pelnytų taškų skaičius buvo didžiausias NBA istorijoje tarp žaidėjų, grįžusių po mažiausiai 25 rungtynių pertraukos. Primename, jog jis buvo suspenduotas dėl komandos vertybių neatitinkančio elgesio.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 34 (4 atk. kam., 6 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 22 (14 atk. kam.), CJ McCollum 18 (3 atk. kam., 6 rez. perd.), Zionas Williamsonas 13 (4 rez. perd.), Herbertas Jonesas ir Trey'us Murphy (3 atk. kam.) po 7.

„Grizzlies“: Ja Morantas 34 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Jarenas Jacksonas Jr. 24 (6 atk. kam.), Desmondas Bane'as 21, Vince'as Williamsas 9 (7 atk. kam)., Bismackas Biyombo ir Santis Aldama po 8, Xavieras Tillmanas 7 (6 atk. kam.).