„SMART WAY Karalienės taurės“ bronzos medalius iškovojo rungtynių pabaigą drausmingiau sužaidusios Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės. Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės 70:60 įveikė (12:11, 23:16, 18:20, 17:13) įveikė Kauno „Aistes-LSMU“ ekipą.

Po skaudaus pralaimėjimo ir daug jėgų pareikalavusio pralaimėto pusfinalio Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės vėl demonstravo čempionišką charakterį.

Rungtynes geriau pradėjo vilnietės, kurios prieš ilgąją pertrauką įgijo 8 taškų persvarą 35:27.

Trečiajame ketvirtyje vyko apyligė kova, o kėlinuką rezultatu 20:18 laimėjo Kauno „Aistes-LSMU“ ekipa.

Visgi lemiamo ketvirčio viduryje Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės sugebėjo vėl atitrūkti ir po Sintijos Aukštikalnytės tritaškio laikė vadžias savo rankose 64:55.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties“ gretose žaidė po 15 taškų pelniusios Eglė Zabotkaitė (18 naud.) ir Taisiia Udodenko (20 naud.). Įžaidėja Dalia Donskichytė prie pergalės pridėjo 12 pelnytų taškų ir net 9 rezultatyvius perdavimus (19 naud. ).

Kauno „Aisčių LSMU“ komandą į priekį vedė 16 taškų ir 8 kamuolius atkovojusi Gintarė Paualauskaitė (27 naud.). Gintarė Mažionytė surinko dvigubą dublį – pelnė 14 taškų ir atkovojo 12 kamuolių (17 naud.).

„Kibirkšties“ serija nutrūko

Nuo 2021 m. trejus metus paeiliui šią taurę iškovojusios „Kibirkšties“ krepšininkės pusfinalyje 68:66 nusileido Klaipėdos „Neptūno-Amberton“ ekipai.

„Kibirkštis“ per pirmąją rungtynių pusę realizavo net 8 tritaškius iš 13 bandymų (61 proc.) ir po dviejų kėlinių pirmavo (40:36). Visgi antroje rungtynių pusėje latvės Rūtos Stipros vedamos uostamiesčio krepšininkės diktavo geresnį tempą ir apsigynusios paskutinėje atakoje šventė dramatišką pergalę.

„Aistes-LSMU“ turėjo problemų perimetro gynyboje

Kitame pusfinalyje be lyderės Gerdos Raulušaitytės žaidęs Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas pervažiavo Kauno „Aistes-LSMU“ 79:41.

Prabėgus pirmajai rungtynių pusei LCC užtikrintai pirmavo – 36:16.

Įtampos po ilgosios pertraukos nebejautusios uostamiesčio krepšininkės pradėjo realizuoti tolimus metimus, per kėlinį smeigė 6 tritaškius, ir išsiveržė dvigubai bei nebekėlė klausimų dėl šios dvikovos nugalėtojų.

Rungtynių dėl trečiosios vietos transliaciją galėsite stebėti tiesiogiai per TV6 kanalą, portale tv3.lt ir per TV3Play.