Antradienį Europoje prasidėjo UEFA Čempionų lygos 2011-2012 metų sezonas. Pirmieji į kovas stojo E, F, G ir H grupių klubai.

Du taškus iš rankų išleido titulą ginanti „Barcelona“, namie sužaidusi lygiosiomis 2-2 su „Milan“. Italijos čempionai išsigelbėjo jau per teisėjo pridėtą laiką, kuomet kamuolį į tinklą pasiuntė gynėjas Thiago Silva.

Svečiai į priekį išsiveržė pačioje rungtynių pradžioje, kai pasinaudojęs spraga gynyboje nuo vidurio aikštės link vartų prasiveržė ir iššokęs vienas prieš vartininką jį ramiai nuginklavo brazilas Alexandre min.as Pato.

Visgi po to „Barcelona“ perėmė iniciatyvą ir dar iki pertraukos atstatė pusiausvyrą: po puikaus Lionelio Messi perdavimo iš kelių metrų kamuolį į tinklą pasiuntė Pedro.

Antrajame kėlinyje katalonai įgijo pranašumą: įspūdingu baudos smūgiu pasižymėjo Davidas Villa, bet trečią pridėto laiko minutę Silva galva išlygino santykį ir išplėšė italams tašką.

Rezultatai:

E grupė:

Londono „Chelsea“ - Lėverkuzeno „Bayer“ 2:0

67 min. [1 - 0] D.Luiz, 90 min. [2 - 0] J.Mata

„Genk“ - „Valencia“ 0:0

F grupė:

Dortmundo „Borussia“ - Londono „Arsenal“ 1:1

42 min. [0 - 1] R.van Persie, 88 min. [1 - 1] I.Perisic

Pirėjo „Olympiakos“ - „Marseille“ 0:1

51 min. [0 - 1] L.Gonzalez

90 min. iš aikštės pašalintas R.Fanni („Marseille“)

G grupė:

Nikosijos APOEL - Sankt Peterburgo „Zenit“ 2:1

63 min. [0 - 1] K.Zyrianov, 73 min. [1 - 1] G.Manduca, 75 min. [2 - 1] A.Almeida

76 min. iš aikštės pašalintas B.Alves („Zenit“)

„Porto“ - Donetsko „Shakhtar“ 2:1

12 min. [0 - 1] L.Adriano, 28 min. [1 - 1] Hulk, 51 min. [2 - 1] Kleber

40 min. iš aikštės pašalintas Y.Rakitskiy („Shakhtar“)

80 min. iš aikštės pašalintas D.Chigrinski („Shakhtar“)

H grupė:

„Barcelona“ - „Milan“ 2:2

1 min. [0 - 1] A.Pato, 36 min. [1 - 1] Pedro, 50 min. [2 - 1] D.Villa, 90 min. [2 - 2] T.Silva

Pilzeno „Viktoria“ - Barysovo BATE 1:1

45 min. [1 - 0] M.Bakos, 69 min. [1 - 1] R.Bressan