Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse į antrą vietą turnyrinėje lentelėje pakilo „Barcelona“. Katalonai namuose 1:0 (0:0) įveikė pastaruoju metu gerą formą demonstravusį „Mallorca“ klubą.

Xavi Hernandezo auklėtiniai  22-ąją susitikimo minutę galėjo išsiveržti į priekį, kai į „Mallorca“ vartus tuomet buvo skirtas 11 metrų baudinys. 22-ąją minutęisgi vokiečio Ilkay‘aus Gundogano smūgį atrėmė vartininkas Predragas Rajkovičius.

Pirmajame kėlinyje katalonams teko dar kartą stebėti savo žaidėjo traumą. Šį kartą aikštę buvo priverstas palikti Raphinha.

73-ąją rungtynių minutę „Barcelona“ šešiolikmetis talentas Lamine'as Yamalis atliko įspūdingą smūgį aukšta trajaktorija į tolimąjį vartų kampą ir išvedė saviškius į priekį 1:0.

Po šios pergalės „Barcelona“ pakilo į antrąją poziciją „La Liga“ pirmenybėse, o nuo „Real“ jie atsilieka 5 taškais.