Triuškinančią pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo JAV krepšininkai.Steve‘o Kerro auklėtiniai Abu Dabyje 105:79 (28:28, 31:17, 24:13, 22:21) susitvarkė su Serbijos rinktine.

Amerikiečiai atsiplėšė antrajame kėlinyje, kai surengė atkarpą 16-2 ir pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą (56:42).

Po didžiosios pertraukos, trečiajame kėlinyje, atstumas tarp komandų išaugo iki 26 taškų (71:45).

Likęs ketvirtis tapo formalumu, o JAV rinktinės pranašumas pasiekė ir rekordinę žymą, 31 tašką (97:66).

S.Kerro kariauna rungtynes laimėjo triuškinančiai – 105:79.

Serbijos rinktinei šiame mače negalėjo padėti vienas iš lyderių Bogdanas Bogdanovičius.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Stephenas Curry, realizavęs šešis tolimus metimus ir pelnęs 24 taškus, jam gerai talkino Bamas Adebayo, kuris surinko 17, Anthony Edwardsas pridėjo 16 (3 per. kam.).