Vingeito instituto sporto komplekso baseine vyksta atvirasis Izraelio plaukimo čempionatas, kuriame tarp bemaž 600 plaukikų dalyvauja ir septyni Lietuvos atstovai.

Antrą vietą moterų 100 m rungtyje krūtine užėmė Viktė Labanauskaitė, kuri distanciją finale įveikė per 1 minutę 13,25 sekundės (rezultatas atrankoje - 1 min. 14,97 sek.).

Trečias vyrų 100 m rungtyje krūtine su geriausiu sezono rezultatu finišavo Andrius Šidlauskas - 1 min. 03,19 sek. (atrankoje - 1:04,11).

Eimantas Milius vyrų 200 m rungtyje nugara buvo septintas (2:07,13), o Grantas Dapkus vyrų 400 m rugyje laisvu stiliumi liko tryliktas (4:08,04), o Jevgenijus Rogožinas vyrų 50 m rungtyje peteliške tenkinosi 19-a (26,27 sek.) pozicija.

2015 metų sausio 15-18 dienomis šiame sporto komplekse vyks Europos plaukimo čempionatas 25 m ilgio baseine.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.