Ramūno Butauto auklėtiniai pralaimėjimu Valensijoje pradėjo Europos taurės „Last 16“ etapo kovas. Donato Zavacko ir Antano Kavaliausko atstovaujamas Rygos VEF (0/1) po atkaklios kovos 82:86 (17:20, 28:19, 13:28, 24:19) turėjo pripažinti Valensijos „Valencia Basket“ (1/0) krepšininkų pranašumą.

Latvijos čempionai įpusėjus susitikimui turėjo nežymią persvarą (45:39), tačiau svečiai iniciatyvą iš rankų paleido po didžiosios pertraukos, kuomet atkarpą varžovams pralaimėjo net 1:18. Aikštės šeimininkai ne tik išsiveržė į priekį, bet ir susikrovė dviženklį pranašumą (70:60).

VEF nepasidavė ir sugebėjo sugrąžinti intrigą – prasidėjus paskutinei minutei po A.Kavaliausko metimo iš po krepšio komandas skyrė 3 taškai (78:81). Nors „Valencia Basket“ komandos įžaidėjas Rafa Martinezas netrukus tolimu metimu padidino pranašumą, Kristapo Janičenoko tritaškis su pražanga Rygos klubui sugrąžino viltis (82:84).

Nors kitoje atakoje Justinui Doellmanui nepavyko dėjimu užbaigti atakos, paskutinius šansus išsigelbėti paskandino prie kamuolio pirmas suskubęs R.Martinezas – ispanas dviem baudos metimais įtvirtino Valensijos ekipos pergalę 86:82.

Šios rungtynės D.Zavackui buvo rezultatyviausios šį sezoną – puolėjas per 31 minutę pelnė 18 taškų (3/4 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, dukart suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

A.Kavaliauskas per 21 minutę įmetė 6 taškus (3/5 dvit.), po krepšiu sugriebė 6 kamuolius, išprovokavo varžovo pražangą, 2 sykius suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 5 naudingumo balus.

Rezultatyviausias VEF komandoje buvo 21 tašką pelnęs Earlas Rowlandas (5 atk. kam., 9 rez. perd., 9 išpr. praž.), 16 pridėjo K.Janičenokas.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo 27 taškus įmetęs R.Martinezas (3/3 dvit., 5/6 trit., 6/6 baud. met.), po 14 pridėjo J.Doellmanas ir B.Dubljevičius (9 atk. kam.), 11 – Thomas Kelati, 10 – Stefanas Markovičius (11 rez. perd.).