Sakramento „Kings“ (15-12) svečiuose išplėšė pergalę 124:123 (23:31; 36:31; 29:32; 36:29) prieš Toronto „Raptors“ (13-15) krepšininkus.

Domantas Sabonis per 40 žaidimo minučių sugebėjo surengti dar vieną dvigubą dublį šiame sezone. Pastarasis pelnė  21 tašką, atkovojo 20 kamuolių, atliko  7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir 5 kartus suklydo. Tokį rodiklį, kai pataikė 20 taškų ir atkovojo 20 kamuolių paskutinį kartą užfiksavo Benas Simmonsas 2019 metais.

Trečiojo kėlinio pradžioje Sakramento strategas Mike'as Brownas užsidirbo antrąją techninę pražangą ir buvo išvarytas iš aikštės, tačiau jo auklėtiniai neturėjo priekaištų.

„Jis turi mūsų užnugarį, – Saboni sakė apie trenerį Browną. – Tai buvo labai svarbu. Manau, kad tai iš dalies pakeitė visą atmosferą.“

D. Sabonio komndoje rezultatyviausiai rungtyniavo De'Aaronas Foxas, per 41 minutę pelnęs 27 taškus. Krepšininkas taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Šeimininkai antrajame kėlinyje pirmavo 16 taškų persvarą (41:25), – tačiau lemiamame kėlinyje D. Sabonio metimas rezultatą išlygino 103:103.

Likus 31 sekundei Harrisonas Barnesas taikliais baudų metimais išvedė „Kings“ į priekį su 5 taškų persvarą (122:117). Tačiau šeimininkai skubėjo mažinti atsilikimą (121:123).

Likus 6 sekundėms „Kings“ pavyko realizuoti vieną baudą ir per likusį laiką šeimininkai nieko nebesusikūrė.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 39 (8 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Scottie Barnesas 27 (7 atk. kam., 10 rez. perd.), Pascalis Siakamas 19 (6 rez. perd.), Gary Trentas 11.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 27 (6 atk. kam., 10 rez. perd.), Malikas Monkas 24, Domantas Sabonis 21 ( 20 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.), Terence'as Davisas 19 (4 kld.), Harrisonas Barnesas 12 (8 atk. kam.), Keeganas Murray 10.