Prahos „O2“ arenoje trečiadienį tęsėsi Billie Jean King taurės (buvusi Federacijų taurė) finalinė savaitė. Jos metu 12 elitinių pasaulio moterų teniso rinktinių kovoja dėl nugalėtojų titulo.

A grupės nugalėtojomis tapo ir į pusfinalį pateko Rusijos teniso federacijos žaidėjos. Rusės antrajame ture 2:1 nugalėjo prancūzes, šventė antrą pergalę iš tiek pat galimų ir užsitikrino pirmą vietą grupėje.

Prancūzės kiek netikėtai pirmavo po Claros Burel (WTA-77) pergalės 3:6, 6:4, 6:3 prieš Jekateriną Aleksandrovą (WTA-32). Vėliau Anastasija Pavliučenkova (WTA-12) po įtemptos kovos 5:7, 6:4, 6:2 nugalėjo Alizę Cornet (WTA-59), o lemiamoje dvejetų akistatoje Veronika Kudermetova ir Liudmila Samsonova 6:2, 6:1 nepaliko vilčių C.Burel ir A.Cornet.

C grupės lemiamoje akistatoje JAV rinktinė 2:1 nugalėjo Ispaniją. Šioje grupėje visos 3 rinktinės surinko po 1 pergalę ir laimėjo po 3 mačus, todėl teko skaičiuoti setų santykį. Pagal jį geriausios buvo amerikietės (7-6), kurios ir nugvelbė bilietą į pusfinalį, palikdamos slovakes (8-8) bei ispanes (7-8) už borto.

Po grupės etapo apie karjeros pabaigą paskelbė ispanė Carla Suarez Navarro. Vėžį nugalėjusi planavo palikti tenisą kiek anksčiau, bet pandemija ir liga pakeitė jos planus, todėl C.Suarez Navarro nusprendė sužaisti 2021 m. sezoną ir startavo praktiškai visuose svarbiausiuose metų turnyruose.