Kipre prasidėjo draugiškas turnyras, kuriame varžosi ir Roko Jokubaičio atstovaujamas Tel Avivo „Maccabi“. Turnyro starte Izraelio ekipa 95:107 (25:28, 26:26, 20:31, 24:22) nusileido Miuncheno „Bayern“.

R.Jokubaitis pirmoje rungtynių pusėje taškų nepelnė, tačiau užsikūrė po pertraukos ir padėjo ketvirtajame kėlinyje „Maccabi“ grįžti į mačą iš dviženklio deficito.

Iš viso lietuvis pelnė 24 taškus, pataikęs 6 tritaškius iš 10, per 25 aikštėje praleistas minutes. Jis atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 5 kartus ir surinko 16 naudingumo balų.

R.Jokubaičiui geriausiai talkino 15 taškų surinkęs Jordanas Loydas, 13 pridėjo Wenyenas Gabrielis (7 atk. kam.), 11 – Tamiras Blattas, 10 – Romanas Sorkinas.

Vokietijos klubui 27 taškus įmetė Carsenas Edwardsas (24 naud.), 21 – Devinas Bookeris (23 naud.), 14 – Shabazzas Napieras (6 rez. perd.), 9 – Andreasas Obstas, po 8 – Oscaras da Silva (8 atk. kam.) ir Vladimiras Lučičius.

Trečioji turnyro komanda – Eurolygos čempionė Atėnų „Panathinaikos“. Sekmadienį su ja susitiks bavarai.

Tuo tarpu pasiruošimą sezonui tęsiantis Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamas Stambulo „Fenerbahče“ klubas Heraklione (Graikija) 81:76 (20:18, 23:24, 17:20, 21:14) palaužė Milano „EA7 Emporio Armani“.

Nugalėtojams Wade‘as Baldwinas pelnė 14 taškų, Nigelas Hayesas-Davisas pridėjo 12 taškų, Scottie Wilbekinas – 10, Devonas Hallas ir Tarikas Biberovičius - po 9, Bonzie Colsonas 7, o debiutavęs Khemas Birchas – 6.

Milano komandos žaidėjų statistika kol kas nepateikiama.