Eurolygos sezoną pradėjo ir Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (1/0). Katalonai namuose 96:64 (28:15, 22:14, 13:17, 33:18) sudorojo Berlyno ALBA (0/1).

Pirmą sykį karjeroje komandą keitęs Rokas Jokubaitis puikiai prisistatė „Palau Blaugrana“ arenoje. Kauno „Žalgirio“ sistemos auklėtinis per 17 minučių pelnė 12 taškų, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Iki šiol lietuvio geriausias naudingumo balų skaičius buvo 16, o taškų rekordo sumušti nepavyko – 15 jis atseikėjo savo dabartinei komandai praėjusį sezoną.

Katalonai neleido suabejoti savo pajėgumu nei minutei. Dar pirmajame kėlinyje dviženklį pranašumą įgiję Šaro auklėtiniai netrukus jau triuškino varžovus (50:29).

R. Jokubaičiui netrūko drąsos – savo firminiais metimais po driblingo ir aštriais prasiveržimais lietuvis ardė varžovų gynybą. Po pertraukos gynėjas sprogo ir rezultatyvumu.

Visi R. Jokubaičio epizodai:

Rokas suvertė 7 taškus, išskirstė porą rezultatyvių perdavimų, o „Barcelonos“ pranašumas šoktelėjo iki 26 taškų (84:58).

Vis tik vakaro žvaigžde tapo Nikola Mirotičius. Puolėjas per 17 minučių idealiai atakavo „iš žaidimo“, surinko 22 taškus ir 31 naudingumo balą.

„Barcelona“: N. Mirotičius 22 (4/4 dvit., 4/4 trit.), R. Jokubaitis 12, Nicolas Laprovittola 9, Brandonas Daviesas ir Sertačas Šanli po 8 taškus.

ALBA: Luke'as Sikma 16, Maodo Lo 12, Jaleenas Smithas 7 taškai.