Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis tapo JAV, Floridos valstijoje, vykusio neoficialaus pasaulio jaunių teniso čempionato – „Orange Bowl“ turnyro - vaikinų iki 18 metų vienetų varžybų nugalėtoju. Finale sekmadienį 17-metis lietuvis 6:3, 6:2 nugalėjo 30-ąją pasaulio raketę 16-metį bulgarą Grigorą Dimitrovą.

Kaip praneša DELFI, po šios pergalės R. Berankis taps ir pasaulio jaunių reitingo lyderiu, į antrąją poziciją nustumdamas baltarusį Vladimirą Ignatiką, kuris pralaimėjo aštuntfinalyje.
Antras pagal reitingą Lietuvos tenisininkas aštuoniolikmečių turnyro pusfinalyje šeštadienį 3:6, 7:5, 5:5 nugalėjo mačo nebaigusį keturioliktą pagal skirstymą JAV tenisininką Jarmere`ą Jenkinsą.

Prieš tai R. Berankis turnyro ketvirtfinalyje 6:0, 6:1 sutriuškino šešiolikmetį korto šeimininką Chase`ą Buchananą.

2004 metais R. Berankis „Orange Bowl“ turnyre laimėjo jaunių iki 14 metų varžybas.