Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis vakar pagaliau iškovojo trofėjų – šiandien Notingeme (Didžioji Britanija) vykusio ATP „Challenger“ turnyro „Aegon Trophy“ finale mūsiškis 6:4, 6:4 įveikė japoną Go Soedą (ATP 137), tapo jo nugalėtoju ir laimėjo 6 tūkst. 150 eurų (21 tūkst. 200  litų) piniginį prizą.

Be to, R. Berankiui už pergalę turnyre dar atiteko ir 80 ATP reitingo taškų, kurie jau kitą savaitę leis jam gerokai pakilti stipriausių pasaulio tenisininkų reitinge.

Priminsime, kad lietuvis pakeliui į finalą nugalėjo net keturis varžovus (tarp jų ir 93-iąją pasaulio raketę pietų afrikietį Keviną Andersoną), o per visą turnyrą iš viso pralaimėjo tik vieną setą.

R. Berankis, kuris po dviejų savaičių švęs savo 20-ąjį gimtadienį, ATP reitinge kol kas užima 188 poziciją.

Bendrą „Aegon Trophy“ turnyro, kuriame iš viso varžėsi 32 žaidėjai, prizų fondą sudarė 42,5 tūkst. eurų.