R. Meilutytė Maskvoje pasidabino trečiu aukso medaliu

Pagerino Europos ir Lietuvos rekordus

Rūta Meilutytė Maskvoje trečią kartą finišavo pergalingai. 100 m kompleksinio plaukimo finale jai vėl nebuvo lygių. Lietuvė distanciją įveikė per 58,57 sek. Tai jau trečias plaukikės aukso medalis, iškovotas Pasaulio taurės varžybose Maskvoje.

Antrą aukso medalį Rūta laimėjo greičiausiai nuplaukusi 50 metrų krūtine rungties finalą.

Išvakarėse planetos rekordą 100 m nuotolyje krūtine pagerinusi lietuvė sekmadienį nugalėjo dvigubai trumpesnėje distancijoje bei tenkinosi Europos rekordu. Lietuvos plaukikė 50 m krūtine rungties finale sugaišo 28,89 sekundės ir 0,46 sekundės pagerino pačiai nuo praėjusių metų gruodžio priklausiusį Senojo žemyno rekordo.

Iki pasaulio rekordo, kuris nuo 2009-ųjų lapkričio 15 dienos priklauso amerikietei Jessicai Hardy, lietuvei pritrūko vos 0,09 sekundės.

Antra 50 m rungties finale finišavo Alia Shanee Atkinson (29,33 sek.) iš Jamaikos, o trečia liko vokietė Dorothea Brandt (30,35 sek.).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.