R. Kurtinaičio auklėtiniai išsivežė pergalę iš Vitorijos

Puikią pergalę Eurolygos turnyro antrajame etape iškovojo Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (4/2) klubas, kuris F grupės rungtynėse svečiuose 83:71 (19:18, 24:27, 19:11, 21:15) nugalėjo Vitorijos „Caja Laboral“ (4/2) krepšininkus.

Pirmoje mačo pusėje gana dažnai klydę Rusijos vicečempionai ilgą laiką buvo priversti vytis varžovus, tačiau po didžiosios pertraukos viskas kardinaliai pasikeitė.

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui rezultatas dar buvo lygus (52:52), tačiau Paulo Daviso ir Kelvino Riverso vedini svečiai žymiai geriau sužaidė kėlinio pabaigą ir prieš lemiamas dešimt minučių turėjo šešių taškų persvarą – 62:56.

Ketvirtajame ketvirtyje sužaidus pustrečios minutės iš toli pataikė Sergejus Monia ir K.Riversas, o šie metimai leido R.Kurtinaičio auklėtiniams padidinti pranašumą iki dviženklio – 70:58.

Nors likus pusantros minutės Fabienas Causeuras tolimu metimu sumažino aikštės šeimininkų deficitą iki penkių taškų (69:74), išsigelbėti Vitorijos komanda jau nesugebėjo.

„Caja Laboral“: F.Causeuras 15, M.Lampe 13 (5 atk. kam.), N.Bjelica 12 (tritaškiai 2/6), A.Nočioni 11, M.Bjelica 9.

„Chimki“: P.Davis 20 (baudos 8/8, 5 atk. kam.), K.Riversas 16 (tritaškiai 5/7, 5 atk. kam.), Z.Planiničius 13, V.Fridzonas 11 (tritaškiai 1/5), S.Monia 10 (6 atk. kam.).