Olimpinės krepšinio atrankos finale laukia Lietuvos ir Puerto Riko rinktinių akistata. Turnyro šeimininkai puertorikiečiai pusfinalyje užtikrintai 98:78 (20:25, 27:14, 30:20, 21:19) sutriuškino Meksiką.

Olimpinės atrankos finalas vyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį 01:00 val. Lietuvos laiku, o rungtynes transliuos naujienų portalas tv3.lt ir TV3 televizija.

Rungtynes abi komandos pradėjo rezultatyviai, bet meksikiečiai pirmojo kėlinio pabaigoje pataikė tritaški ir po jo pirmavo 25:22.

Bet antrajame kėlinyje jau šeimininkai vienu metu spurtavo 10:0 ir emocingųjų sirgalių džiaugsmui šiek tiek atitrūko (40:30).

Lemiamą persvarą Puerto Riko rinktinė susikrovė po didžiosios pertraukos. Dar labiau užsikūrę puertorikiečiai netrukus ėmė tolti. Po atkarpos 11:4 jie jau pirmavo 71:54.

Galiausiai šįkart Tremonto Waterso tempiami šeimininkai išsaugojo triuškinančią persvarą prieš Meksiką ir šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojams Tremontas Watersas pelnė 24 taškus (7/10 metimai), Jordanas Howardas pridėjo 20 (4/7 trit.), Jose Alvarado – 12 (1/6 trit.), Chrisas Ortizas – 11.

Meksikos komandai Fabianas Jaimesas įmetė 23 taškus (13 atk. kam.), Karimas Rodriguezas surinko 13 (3/6 trit.), Paulas Stollas (8 rez. per.) ir Gabrielis Gironas – po 9.Da