„Liverpool“ futbolo klubas užtikrintai pradėjo savo sezoną Anglijos „Premier“ lygoje. Pirmose naujo sezono rungtynėse „Liverpool“ 2:0 nugalėjo „Ipswich“ komandą.

Šiose rungtynėse savo pranašumą „Liverpool“ pavyko parodyti antrajame kėlinyje. Jei per pirmąjį persvaros jie neįgijo, tai po pertraukos daugybę progų turėję svečiai pelnė du įvarčius.

Abejose sėkmingose atakose sudalyvavo Mohamedas Salahas. Iš pradžių jis asistavo Diogo Jota įvarčiui, o vėliau pats siuntė kamuolį į oponentų vartus.

„Ipswich Town“ į „Premier“ lygą sugrįžo po daugiau nei 20 metų pertraukos. Paskutinį kartą su stipriausiomis lygos komandomis jie varžėsi 2001-2002 metų sezone.

Įdomu, jog vos prieš porą metų jie žaidė trečiajame pagal pajėgumą šalies divizione, bet vėliau sugebėjo dukart iš eilės pakilti į aukštesnį divizioną.