Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje 2:0 nugalėjo „West Ham United“ futbolininkus.

Jarrodas Bowenas 1-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Richarlisonas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį, tačiau vartininkas atrėmė kamuolį.

Clementas Lengletas standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Emersonas Royalis 56-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0.

Heungas Min Sonas 72-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Kitame mače „Manchester United“ klubas namuose 3:0 sutriuškino „Leicester City“ futbolininkus.

Harvey Barnesas 9-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Davidas De Gea meistriškai atrėmė kamuolį.

Kelechi Iheanacho 21-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau D.De Gea dar kartą sėkmingai apsaugojo ginamus vartus.

Marcusas Rashfordas 25-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0.

Kiernanas Dewsbury-Hallas 31-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Bruno Fernandeso perdavimo sulaukusiam Diogo Dalotui 37-ąją minutę nepavyko nukreipti kamuolio į vartų tinklą. M.Rashfordas 56-ąją minutę dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino „Raudonųjų velnių“ pranašumą 2:0.

Jadonas Sancho 61-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.