Ketvirtadienio vakarą baigėsi Vilniaus „Žalgirio“ žygis UEFA Konferencijų lygos atrankoje. Ketvirtadienį antrose antrojo atrankos etapo rungtynėse „Žalgiris“ po pratęsimo 0:3 krito prieš „Pafos“ klubą iš Kipro. Pralaimėjimas užbaigė lietuvių kelionę šio sezono Europos turnyruose.

Pirmasis kėlinys „Žalgiriui“ buvo itin nesėkmingas. Kone visą jo laiką vilniečiai buvo priversti leisti savo aikštės pusėje, o Muamero Tanovičiaus įvartis leido „Pafos“ išlyginti serijos rezultatą.

Negana to, greitą varžovų ataką pražanga sustabdęs Younnas Zahary paliko „Žalgirį“ žaisti aikštėje turint vienu žaidėju mažiau.

Po pertraukos vilniečiams pavyko ne tik atsilaikyti, bet ir patiems sukurti pavojingesnių atakų. Galiausiai įvarčių per pagrindinį laiką daugiau pelnyta nebuvo ir komandos žaidė pratęsimą.

Pratęsime dvikovą nulėmė fantastiškas Andersono Silvos įvartis. „Pafos“ brazilas pasižymėjo puikiu smūgiu per save.

Galiausiai antrojo pratęsimo kėlinio pabaigoje „Pafos“ pelnė ir trečiąjį savo įvartį, kai galva kamuolį į vartus pasiuntė Vladas Dragomiras.