Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse užtikrintai žygiuoja Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas. Antrajame ture PSG namuose net 6:0 sutriuškino „Montpellier“ komandą.

Šiose rungtynėse du įvarčius PSG komandai pelnė Bradley Barcola, po kartą pasižymėjo Marco Asensio, Achrafas Hakimi, Warrenas Zaire`as-Emery ir Kang-In Lee.

Po dviejų turų 3 įvarčius savo sąskaitoje turintis B. Barcola įsiveržė į rezultatyviausių lygos žaidėjų viršūnę.

Tuo tarpu Vokietijos čempionate jau pirmajame ture žiūrovai išvydo dramatišką akistatą. Praėjusio sezono „Bundesliga“ nugalėtojai Lėverkuzeno „Bayer“ atstovai sugebėjo sėkmingai pradėti titulo gynybą.

Pirmajame ture jie dėka pridėto laiko pabaigoje realizuoto baudinio 3:2 baigė rungtynes su „Monchengladbach“ klubu.

Pirmajame kėlinyje „Bayer“ sugebėjo pelnyti du įvarčius be atsako. Į priekį juos išvedė Granitas Xhaka, o persvarą padvigubino Florianas Wirtzas. Visgi, tokio pranašumo jiems neužteko.

Šeimininkų gretose Nico Elvedi sušvelnino deficitą, o rungtynių pabaigoje Timas Kleindienstas išlygino rezultatą.

Tiesa, galiausiai jau 10-ąją pridėto laiko minutę buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Jo realizuoti F. Wirtzui nepavyko, bet jis pats suskubo prie kamuolio ir išplėšė savo komandai pergalę.