Po varžovo smūgio į veidą Jonas Valančiūnas į aikštę negrįžo

Ar tikrai lietuviui pataikė netyčia?

„Toronto Raptors“ trečiadienį namie nesunkiai 100:88 sudorojo be lyderių žaidusią ir vos su šešiais žaidėjais dėl traumų rungtynes baigusią „Thunder“ ekipą, o Jonui Valančiūnui dvikova baigėsi taip pat anksčiau laiko. Lietuvis iš pradžių susižeidė ranką, į vėliau, po varžovo smūgio į veidą, jis į aikštę daugiau negrįžo.

Starto penkete rungtynes pradėję lietuvis pelnė 6 taškus, puolime atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, išvengė klaidų ir dusyk prasižengė. Per nepilnas 13 žaidimo minučių (12:49). J.Valančiūnas pataikė 2 dvitaškius iš 5 bei realizavo abu baudų metimus.

Pasak pranešimo, antrojo kėlinio pradžioje Lietuvos krepšininkui rentgenu buvo patikrinta sumušta dešinioji ranka, tačiau medikai traumos neaptiko. Sutvarsčius ranką, šio kėlinio viduryje J.Valančiūnas pasirodė aikštelėje. Paskutinę kėlinio minutę „Thunder“ žaidėjas Sebastianas Telfairas netyčia ranka pataikė „Raptors“ vidurio puolėjui į veidą. Po šio incidento lietuvis aikštelėje daugiau nepasirodė.

Priminsime, kad debiutinį 2012-2013 metų sezoną lietuvis dėl dešinės rankos traumos praleido 18 rungtynių. Po išsamių medicininių tyrimų jokių lūžių neaptikta - J. Valančiūnas su komanda rengiasi vykti į kitas rungtynes Bostone.

Prie antrosios iš eilės nugalėtojų pergalės namuose svariausiai prisidėjo DeMaras DeRozanas (16 tšk.), Patrickas Pattersonas (14 tšk.), Tyleris Hansbroughas ir Louisas Williamsas (po 12 tšk.), Greivis Vasquezas (10 tšk.), Terrence'as Rossas bei Kyle'as Lowry'is (po 9 tšk.).

Ketvirtą nesėkmę iš eilės išvykoje šiame sezone patyrusių svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Serge'as Ibaka (25 tšk. ir 11 sugriebtų kamuolių), Lance'as Thomas (14 tšk.), Reggie'is Jacksonas (13 tšk. bei 14 rezultatyvių perdavimų), Nickas Collisonas ir S.Telfairas (po 11 tšk.) bei Stevenas Adamsas (10 taškų).