Prieš mažiau nei trejus metus katastrofiškai plyšus Achilo sausgyslei, Katarinos Johnson-Thompson lengvosios atletikos karjera pakibo ant plauko, tačiau sekmadienį britų septynkovininkė vėl tapo pasaulio čempione ir pademonstravo nepaprastą sugrįžimo istoriją.

Trisdešimtmetė, kuri pasaulio čempione tapo ir prieš ketverius metus Dohoje, užsitikrino septynkovės auksą, drąsiai užėmusi antrąją vietą 800 metrų bėgimo rungtyje – varginančioje finalinėje rungtyje. Jos geriausio asmeninio rezultato – 2 minučių 5,63 sekundės – pakako, kad iškovotų titulą.

„Tiesiog žinojau, kad galiu įrodyti sau ir visiems žmonėms, kad vis dar galiu tai padaryti“, – emocingai kalbėjo K. Johnson-Thompson. „Tai yra sunkaus darbo kulminacija. Esu tokia laiminga, kad verkiu. Negaliu sustoti“.

K. Johnson-Thompson finišavo surinkusi 6740 taškų, sidabrą iškovojo praėjusių metų pasaulio bronzos medalio laimėtoja 22-ejų metų Anna Hall iš JAV (6720 taškų), o bronzą – Anouk Vetter iš Nyderlandų (6501 taškas).