Brazilas antrajame kėlinyje pelnė „hat-tricką“ ir tapo pagrindine figūra šiose rungtynėse.

„Santiago Bernabeu“ stadione pirmojoje rungtynių pusėje „Real“ buvo parblokštas – svečiai iš Vokietijos pelnė du greitus įvarčius, kai pasižymėjo Donyellas Malenas ir Jamie Gittensas ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 0:2. Tačiau „Real“ antrame kėlinyje atsitiesė: įvarčiais pasižymėjo Antonio Rudigeris, Vinucius ir Lucasas Vazquezas.

Viniciaus Jr. fenomenalus pasirodymas įtvirtino Madrido komandos pergalę, kai jis dar du kartus nuginklavo „Borussia“ vartininką ir surinko savo „hat-tricką“.

Ši pergalė ne tik suteikė „Real“ geros nuotaikos prieš savaitgalio susitikimą su „Barcelona“, bet ir atkreipė dėmesį į Viniciaus galimybes laimėti prestižinį „Ballon d'Or“ apdovanojimą, kuris bus įteiktas jau kitą savaitę.

„Neįprasta, kad žaidėjas taip sužaidžia antrąjį kėlinį. Jis žaidė su neįtikėtina energija ir intensyvumu, pademonstravo ypatingą charakterį“, – po rungtynių spaudos konferencijoje sakė C.Ancelotti.

Viniciaus „hat-trickas“ buvo puikus papildymas į Brazilijos futbolininko jau įspūdingą sezoną, tačiau C.Ancelotti teigė, jog „Ballon d'Or“ jis laimės ne vien dėl šio vakaro pasirodymo.

„Manau, kad jis laimės „Ballon d'Or“, bet ne dėl to, ką padarė šiąnakt. Jis laimės dėl to, ką pasiekė praėjusį sezoną. Tačiau šie trys įvarčiai tikrai padės jam laimėti kitą „Ballon d'Or“!“, – sakė treneris.

Po rungtynių brazilas taip pat pasidalijo mintimis su žiniasklaida ir atskleidė, kad pertraukos metu rūbinėje komanda ramiai išklausė trenerio nurodymus, kurie padėjo pakeisti rungtynių eigą.

„Mes žinojome, kad namuose, su mūsų sirgaliais, gali nutikti bet kas. Kai pertraukos metu sugrįžome į rūbinę, visi buvome labai tylūs ir tiesiog klausėme trenerio. Jis pasakė vieną dalyką: jeigu įmušime pirmą įvartį, mes atsitiesime. Ir mes tai padarėme“, – „Movistar“ sakė Vinicius.

Visgi C.Ancelotti nebuvo visiškai patenkintas komandos pasirodymu pirmajame kėlinyje. Jis kritikavo „Real“ žaidimo intensyvumą, tačiau pripažino, kad antrasis kėlinys buvo geriausias šį sezoną.

„Pirmajame kėlinyje mums trūko intensyvumo, žaidėme pernelyg atsargiai. Mes galime žaisti su daugiau energijos, prisiimti riziką. Tačiau tai buvo mūsų geriausias antrasis kėlinys šį sezoną“, – sakė C.Ancelotti.

Vis dėlto ne visos naujienos buvo geros „Real“ komandai. Rodrygo buvo priverstas palikti aikštę 85-ąją minutę dėl raumens traumos ir jo dalyvavimas artėjančiose rungtynėse su „Barcelona“ išlieka neaiškus.