Lenkijos sostinėje vykstančiose planetos šiuolaikinės penkiakovės pirmenybių moterų asmeninių varžybų finale Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė užėmė penktą vietą, o Gintarė Venčkauskaitė penktadienį tarp 35 dalyvių liko 32-a.

Pasak pranešimo, Lietuvos sportininkėms nesėkmingai susiklostė pirmosios rungtys. Fechtavime L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė užėmė 14-ąją vietą, plaukime - 19-ąją, o jojime - 20-ąją. G. Venčkauskaitė fechtavimo ir plaukimo rungtyse buvo 31-a, o jojimo - 32-a.

Kombinuotąją bėgimo ir šaudymo rungtį L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė pradėjo iš 18 pozicijos, nuo lyderės atsilikusi 62 sekundes (46 sek. nuo trečiosios vietos), o G. Venčkauskaitė - iš 33-iosios (155 sek. po lyderės).

Lemiamoje rungtyje L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė kovėsi iš paskutiniųjų, pasirodė joje geriausiai tarp visų dalyvių ir sugebėjo pakilti į penktąją vietą. Vienu metu Lietuvos sportininkė buvo ketvirta, bet paskutiniame rate ją aplenkė vokietė. L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė finale surinko 1377 taškus.

G. Venčkauskaitė (1237 taškai) varžybas užbaigė 32-ojoje vietoje.

Pasaulio čempione tapo britė Samantha Murray (1411 tšk.), aplenkusi kines Qian Chen (1403 tšk.) ir Wanxia Liang (1384 taškai).

Šeštadienį Varšuvoje vyks vyrų finalas, kuriame dalyvaus Justinas Kinderis. Sekmadienį L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir J. Kinderis išmėgins jėgas mišrių estafečių varžybose.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.