Ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ (4/1) namuose pratęsė pergalių seriją Eurolygoje, kai 78:63 (26:7; 18:17; 15:22; 19:17) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (2/3) krepšininkus.

51

Tai jau trečioji kauniečių pergalė Eurolygoje paeiliui. „Maccabi“ šįvakar vertėsi be traumuoto Roko Jokubaičio.

Andrea Trinchieri auklėtiniai puikiai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė 19 taškų pranašumą. Kauniečių puolimą taikliu tolimu metimu atrakino Ignas Brazdeikis (3:0). Dar du taškus pridėjo Mattas Mitchellas, o kauniečiams padėjo ir itin sėkminga gynyba.

Svečiai ilgai strigo puolime, o pirmuosius savo taškus pelnė prabėgus net keturioms kėlinio minutėms, bet į tai Edgaras Ulanovas iš karto atsakė taikliu tritaškiu (15:3).Likusį kėlinio laiką A. Trinchieri auklėtiniai ir toliau organizavo puikų puolimą, o svečiai vis dar strigo. Galiausiai kėlinys baigėsi šeimininkams pirmaujant 26:7.

Antrajame kėlinyje žalgiriečiai ir toliau vystė puikų puolimą ir svečius baudė tolimais metimais. Į ilgąją pertrauką „Žalgiris“ išsinešė 20 taškų persvarą (44:24).

Nepaisant nemažo skirtumo svečiai nepasidavė ir toliau bandė numažinti savo atsilikimą, tačiau sėkmingas žalgiriečių žaidimas neleido jiems per daug priartėti (54:36). Visgi trečiojo kėlinio pabaigoje svečiai savo atsilikimą sumažino iki 13 taškų (59:46).

Lemiamame kėlinyje kauniečiai nepaleido turėtos persvaros ir šventė pergalę.

Į pergalę kauniečius vedė 14 taškų pelnęs, 3 kamuolius atkovojęs ir 2 rezultatyvius perdavimus padavęs E. Ulanovas.

Tuo tarpu svečių gretose rezultatyviausias buvo Sabenas Lee, kurio sąskaitoje – 17 taškų, 2 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 14 (3/6 trit.), Dovydas Giedraitis 13 (3/3 trit.), Ignas Brazdeikis 9, Matthew Mitchellas (5 atk. kam.), Bryantas Dunstonas – po 8, Laurynas Birutis 7.

„Maccabi“: Sabenas Lee 17 (8 išpr. praž.), Jasielis Rivero 12 (6 atk. kam.), Levi Randolphas 11, Jaylenas Hoardas 8 (8 atk. kam.), Romanas Sorkinas 7.