Trečiadienį paaiškėjo paskutiniai Čempionų lygos grupių etapo dalyviai. Paskutinius tris kelialapius iškovojo Glazgo „Rangers“, „Kobenhavn“ ir Zagrebo „Dinamo“ ekipos.

Pirmąjį mačą Škotijoje taikiai 2:2 užbaigę „PSV Eindhoven“ ir Glazgo „Rangers“ futbolininkai šįkart neapsėjo be kovos. i Glazgo „Rangers“ svečiuose 1:0 sugebėjo nukauti „PSV Eindhoven“.

Tuo tarpu Danijos klubas „Copenhagen“ išvykoje 0:0 sužaidė su „Tranbzonspor“ ekipa. Per pirmąjį susitikimą „Copenhagen“ ekipai priešininkus pavyko įveikti 2:1.

Dramatiškiausia kova vyko Kroatijoje, kur buvęs Vilniaus „Žalgirio“ skriaudikas Budės „Glimt“ greitai įmušė du įvarčius į Zagrebo „Dinamo“ vartus. Tačiau 70-ąją minutę danas Albertas Gronbaekas atliko gražų įvartį ir komandas pasiuntė į pratęsimą, nes pirmąją dvikovą Norvegijos čempionai buvo laimėję 1:0.

Kai jau atrodė, jog viską teks spręsti baudinių serijoje 117-tą minutę „Dinamo“ naujokas Josipas Drmičius įmušė pergalingą įvartį. Galiausiai 120-ąją minutę Petaras Bockajus padėjo tašką – 4:1.

Čempionų lygos grupių etapo burtai bus ištraukti ketvirtadienio vakarą.