Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė sekmadienį baigė savo pasirodymą Italijoje vykusiame Europos čempionato A diviziono turnyre.

Sekmadienį lietuviai akistatoje dėl septintos vietos 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) turėjo pripažinti Čekijos komandos pranašumą.

Pirmame rungtynių kėlinyje abi komandos turėjo savų galimybių pasižymėti, tačiau nė vienai ekipai to padaryti nepavyko ir į pirmą pertrauką komandos išėjo ilsėtis rezultatui dar esant lygiam 0:0.

Antro kėlinio metu rezultatas ilgą laiką irgi išliko toks pat, tačiau, likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes čekai gavo teisę mušti baudinį, tuo šansu pasinaudojo ir išsiveržė į priekį 1:0.

Lietuvių padėtis dar labiau pasunkėjo trečio kėlinuko starte – tada į jų vartus krito antrasis įvartis ir rezultatas tapo 0:2.

Dar po keleto minučių krito trečias įvartis ir dvikovos baigtis iš esmės tapo aiški – 0:3.

Vis dėlto lietuviai ginklų sudėti dar linkę nebuvo – į aikštę pats žengęs rinktinės treneris Aivaras Meškinis stipriu smūgiu iš toli pasiuntė kamuolį į vartus ir deficitas sumažėjo iki dviejų įvarčių – 1:3.

Daugiau įvarčių rungtynėse pelnyta nebuvo ir lietuviai savo pasirodymą baigė pralaimėjimu.