Pasakiškas finišas: Caveris paskutiniu metimu atvedė „Wolves“ į ENBL finalą

Rungtynių vaizdo įrašas

Šiaurės Europos krepšinio lygos (ENBL) pusfinalyje Alytaus „Wolves“ ekipa 58:55 (11:12, 19:17, 12:13, 16:13) po dramatiškos kovos palaužė Ščecino „King Morskie Wilki“ krepšininkus bei iškopė į finalą.

Pergalę Kęstučio Kemzūros auklėtiniams lėmė Ahmado Cavero tritaškis likus žaisti 2 sekundes. Zacas Cuthbertsonas dar turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, bet jo metimas tikslo nepasiekė.

Pralaimėjusiems Brownas ir Meieris įmetė po 11 taškų, Z.Cuthbertsonas pridėjo 11. Iš Utenos „UniClub Casino Juventus“ atvykęs Alexas Hamiltonas per 21 minutę pasižymėjo 2 taškais (1/6 metimai), sugriebė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą išprovokavo varžovo pražangą, po sykį suklydo bei prasižengė.

Nugalėtojams A.Caveras surinko 19 taškų (4/12 metimai), Adas Juškevičius – 8, Jeffery Tayloras (8 atk. kam.) ir Eigirdas Žukauskas (11 atk. kam.) surinko po 7 taškus.