Visgi vėliau lankydamasi kitoje televizijoje sportininkė patikslino, kad visiškai iš šio sporto nesitrauks, tik nebesivaržys elitinėse varžybose.
„Jokios karjeros aš nebaigiu...Raygun nebaigia karjeros, – šypsojosi olimpietė, privertusi viso pasaulio žiniasklaidą anksčiau laiko jos karjeroje dėti galutinį tašką. Nes breiko kultūroje viskas kitaip, aš ir toliau šoksiu, dalyvausiu bendruomenių varžybose, bet kalbant apie elitines varžybas ir olimpines... Nes breiko net nebus sekančiose olimpinėse... Ir sulaukusi daugybės jūsų žinučių šiandien galiu pasakyti, kad aš ir toliau šoksiu.“
Rachael 'Raygun' Gunn clarifies what she meant when she said she wasn't going to be breaking anymore, and if we'll ever see her dance again. pic.twitter.com/G8yRzLt8KK
REKLAMAREKLAMA— The Project (@theprojecttv) November 7, 2024
Išgarsėjo šokio judesiais mėgdžiodama Australijoje sutinkamus gyvūnus
Breikerės teigimu, mažinti apsukas šiame sporte ją privertė visuomenės reakcija į jos šokio stilių olimpinėse žaidynėse.
Visame pasaulyje breikerė išgarsėjo olimpinių žaidynių metu mėgdžiodama gyvūnų judesius, o po internetą pradėjo plisti ją pajuokiantys vaizdo įrašai.
Australian Olympic breakdancer Rachael Gunn has a PhD in breakdancing and dance culture. “All my moves are original,” she told reporters after her performance. pic.twitter.com/8to8quMx9y
— Michael Nayna (@MikeNayna) August 10, 2024
„Aš galvojau toliau sportuoti, bet dabar tai atrodo per daug sudėtinga. Aš vis dar šoku, mėgstu breiką, bet tai darau tik svetainėje su savo partneriu“, – Australijos „2DayFM“ radijo stoties eteryje prasitarė ji.
Po australės fiasko žaidynėse jos gimtinėje buvo sukurta peticija, raginanti ištirti breiko šokėjos atranką į Australijos rinktinę. Į tai sureagavo ir Australijos olimpinis komitetas (AOC).
„Vis dar sunku suprasti, kas įvyko, tos sąmokslo teorijos buvo visiškai nepagrįstos ir tai tikrai nuliūdino, nes jaučiau, kad tiesiog negaliu to kontroliuoti, kaip žmonės mane mato, kas aš esu, kas buvo mano partneris, mano istorija“, – sakė iš breiko besitraukianti australė.
Žaidynėse Raygun slapyvardžiu šokusi dėstytoja iš Sidnėjaus universiteto savo varžovėms pralaimėjo triuškinamais rezultatais.
„Nesuvokiau, kad tai gali atverti duris tokiai neapykantai, kuri, atvirai pasakius, buvo gana pražūtinga. Na, aš ten pasirodžiau ir man buvo smagu. Aš į tai žiūrėjau labai rimtai. Ruošdamasi olimpinėms žaidynėms atidaviau visas jėgas ir viską, ką turėjau. Tikrai..., – po olimpiados socialiniuose tinkluose patyčių kurstymą prašė baigti ji. – Labai norėčiau paprašyti spaudos nustoti priekabiauti prie mano šeimos, draugų, Australijos breiko bendruomenės ir visos gatvės šokių bendruomenės. Visi dėl to labai išgyvena. Todėl prašau gerbti visų privatumą“.