Šalies čempionas „Panevėžys“ atidėtose „TOPsport A lygos“ 25-ojo turo rungtynėse patyrė pralaimėjimą. Dėl diskvalifikacijų ir traumų nukraujavę panevėžiečiai svečiuose 1:2 (0:1) nusileido FA „Šiauliai“.

Per pirmą pusvalandį komandos apsikeitė progomis. Simono Pauliaus smūgį galva atrėmė Vytautas Černiauskas, kitoje aikštės pusėje gražios atakos metu Amine‘as Benchaibas sukirto kamuolį į virpstą.

Kėliniui artėjant į pabaigą Donatas Kazlauskas galva nukreipė kamuolį virš vartų, tiesa, 45-ąją minutę po perdavimo iš kairiojo krašto šiauliečių futbolininkas vienu lietimu smūgiavo tiksliai.

Po pertraukos svečiams nepasisekė: 54-ąją minutę teisėjas paskyrė baudinį po Kasparo Dubros žaidimo ranka – jį realizavo Davis Ikauniekas. „Panevėžys“ kėlinio eigoje atliko keletą smūgių, tačiau jie tikslo nepasiekė, savo ruožtu, varžovai pabėgo į kontrataką, bet D. Kazlausko bandymą nuslopino Vytautas Černiauskas.

Diskvalifikuotą strategą Stijną Vreveną pavadavęs Dainius Gleveckas metė į kovą debiutantus Pavle Radunovičių bei Milošą Vranjaniną. Pastarasis pirmą pridėto laiko minutę atliko rezultatyvų perdavimą Federico Palaciosui – vokietis sušvelnino rezultatą, bet per likusias minutes pasiekti lygiųjų nepavyko.

Kitas rungtynes „Panevėžys“ žais spalio 1 dieną, antradienį. Atidėtas 26-ojo turo mačas „Aukštaitijos“ stadione su Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipa prasidės nuo 18 val.