Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ baigė pasirengimo sezonui rungtynių ciklą – paskutiniame draugiškame mače Nenado Čanako auklėtiniai Baltijos Supertaurės mažajame finale 91:66 (32:26, 24:10, 18:16, 17:14) Rygoje įveikė vietos VEF ekipą ir pasidabino turnyro bronza.

Rungtynės startavo apylyge kova – po pirmųjų dešimties minučių panevėžiečiai, puolime mačą pradėję kur kas sėkmingiau, nei vakar, turėjo nedidelę persvarą – 25:23.

Antrajame ketvirtyje svečiai išlaikė aukštą intensyvumą ir perėmę rungtynių kontrolę iki pertraukos susikrovė dviženklį pranašumą (56:36). „7bet-Lietkabelis“ sėkmingai išlaikė persvarą ir trečiajame ketvirtyje (74:52), o visus formalumus sutvarkęs paskutiniame kėlinyje iškovojo Baltijos Supertaurės bronzos medalius.

Panevėžiečius į pergalė vedė 14 taškų surinkęs Marko Pecarskis, Mantas Rubštavičius pridėjo 12, Georgios Kalaitzakis (5 atk. kam.) ir Dovis Bičkauskis (3/4 trit.) – po 11, Danielius Lavrinovičius ir Justinas Briggsas  (8 atk. kam.) – po 10.

Rygos klubui Issufas Sanonas įmetė 11 taškų, Gage'as Davisas (7 atk. kam.) ir Harrisonas Cleary (5 rez. per.) – po 9,

Draugiško turnyro Rygoje finale nuo 20.00 val. susikaus vietos „Zelli“ ir Vilniaus „Wolves Twinsbet“ komandos.

Panevėžio komanda pasirengimo cikle iki šių rungtynių 103:63 įveikė Ventspilio „Ventspils“, 96:63 nugalėjo Valmieros „Glass ViA“, Sargūno taurės finale 90:61 palaužė Pernu „Sadam“, 89:68 susitvarkė su Talino „Kalev/Cramo“, o vienintelę nesėkmę (61:67) patyrė  prieš Rygos „Zelli“.

Pirmąsias oficialias rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais jau rugsėjo 21 d. prieš Mažeikių „M Basket-Delamode“ krepšininkus. Šiose rungtynėse bus pagerbtas legendinis Panevėžio treneris Raimundas Sargūnas.