Trečiadienį Paryžiaus olimpinėse žaidynėse tęsiasi lengvosios atletikos atrankos, o prie starto linijos rytinėje sesijoje stojo ir 5000 m nuotolyje besivaržantys bėgikai.

Nors įsibėgėjus distancijai sportininkai link finišo judėjo sėkmingai, atrankai persiritus į antrąją pusę įvyko nesusipratimas.

Takelyje buvęs operatorius užsižiopsojo ir pradėjo eiti link stadiono vidurio, o tuo pat metu tą takelio vietą kirto ir 19 sportininkų.

Dėl tokio neapdairumo bėgikai turėjo prasiskirti ir aplenkti operatorių. Kaip tik tuo metu lenkimą darė ir olimpinis, Europos bei pasaulio čempionas norvegas Jacobas Ingebrigtsenas.

Aplenkęs užsižiopsojusį operatorių norvegas atsisuko atgal ir iškėlė ranką tarsi grūmodamas kumščiu.

Epizodą galite pamatyti naujienos viršuje.

Nepaisant nesklandumų J. Ingebrigtsenas geriausiu rezultatu (13:51.59) pateko į 5000 m bėgimo finalą.

Primename, kad 1500 m bėgimo finale Norvegijos atstovas liko be medalio, nors 2020 m. Tokijo žaidynėse tapo šios rungties čempionu.

Auksą čia iškovojo amerikietis Cole`as Hockeris, kuris taip pat pagerino ir olimpinį rekordą, distanciją įveikdamas per 3:27,65 min.

J. Ingebrigtsenas 1500 m nubėgo per 3:28,24 min. ir liko ketvirtas.