Pranešama, kad L.Walkeris už šio sezono likusią dalį gaus minimalią sumą, kuri priklausys nuo sutarties pasirašymo datos. Viso sezono minimali kontrakto suma yra apie 825 tūkst. dolerių.
Tuo tarpu kitą sezoną, jeigu bendradarbiavimas bus pratęstas, jam būtų išmokėta apie 2,9 mln. dolerių.
Filadelfijos komanda, spręsdama sudėties klausimus, L. Walkeriui vietą atlaisvins pasibaigus Davido Roddy dešimties dienų sutarčiai.
Tiesa, „Žalgiriui“ ši netektis finansine prasme atneš naudos – Lietuvos klubas už žaidėjo išvykimą gaus 450 tūkst. dolerių išpirką.
L.Walkeris iki šiol per visą savo karjerą NBA uždirbo apie 22 mln. JAV dolerių.
Primename, kad iš pradžių buvo pasirodžiusi informacija, kad L.Walkeris liks Kaune, tačiau netikėtas skambutis iš „76ers“ pakeitė situaciją.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!