Olimpinių žaidynių futbolo turnyre paaiškėjo pirmoji finalo dalyvė. Pirmadienį pirmajame pusfinalyje Ispanijos rinktinė sugebėjo panaikinti deficitą ir 2:1 palaužė Maroko atstovus.

Pirmasis kėlinys klostėsi pagal Maroko scenarijų. Ši rinktinė uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį tiksliai realizavo rezultatyviausias turnyro žaidėjas Soufiane Rahimi.

Po pertraukos iniciatyvos ėmėsi „Barcelona“ atstovas Ferminas Lopezas. Iš pradžių ispanas po palankiai atšokusio kamuolio išlygino rezultatą, o vėliau asistavo pergalingą įvartį pelniusiam Juanlu.

Įdomu, jog šioje akistatoje rungtynėse buvo priverstinai pakeistas arbitras. Traumą patyręs pagrindinis teisėjas nebegalėjo tęsti dvikovos.

Ispanijos rinktinės varžovas paaiškės po kitų pusfinalio rungtynių. Pirmadienį 22:00 val. startuos dvikova tarp Prancūzijos ir Egipto.