Pergalę ir kelialapį į Eurolygos finalo ketverto turnyrą iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ ekipa su Martynu Gecevičiumi, savo aikštėje 76:69 (21:21, 17:18, 16:16, 22:14) nugalėjusi Sienos „Montepaschi“ krepšininkus su Kšyštofu Lavrinovičiumi ir Rimantu Kaukėnu.

Seriją iki trijų pergalių graikai laimėjo 3-1.

Komandos viena kitai į atlapus kibo jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių, o ketvirtojo kėlinio pradžioje graikai spurtavo 7:0 ir įgijo 6 taškų pranašumą (61:55). Visgi lemiamam ketvirčiui įpusėjus Sienos krepšininkai rezultatą ir vėl išlygino (61:61). Dar vienas „Olympiacos“ spurtas 6:0 dar sykį leido šeimininkams išsiveržti į priekį (67:61). Likus žaisti minutę N.Zisis trimis baudų metimais sumažino savo komandos deficitą iki trijų (72:69), tačiau pastarojo pramesti du tritaškiai iš eilės ir B.McCalebbo pro šalį skrieję baudų metimai įtvirtino „raudonųjų“ pergalę rezultatu 76:69.

M.Gecevičius ant parketo šiame mače nepasirodė.

K.Lavrinovičius per beveik 25 minutes pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, 3 kartus suklydo, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk perėmė kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, prasižengė keturis kartus ir surinko 11 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė po 19 taškų surinkę Vasilis Spanoulis ir Kyle'as Hinesas (7 atk. kam.), po 8 pridėjo Giorgis Printezis (9 atk. kam.) ir Acie Law, Kostas Sloukas 7, Pero Antičius 5.

Italams po 15 taškų įmetė Nikos Zisis ir Davidas Andersenas (11 atk. kam.), Igoris Rakočevičius 11, Bo McCalebbas ir Kšyštofas Lavrinovičius po 10.