Prancūzijoje surengtose UCI II kategorijos dviračių treko varžybose „Festival International Piste Toulon Provence Mediterranee“ Paryžiaus olimpinėms žaidynėms besirengiantis Vasilijus Lendel (UCI World Cycling Centre komanda) sprinto lenktynėse iškovojo penktą vietą.

Nugalėjo pasaulio vicečempionas ir rekordininkas Nicholas Paulas iš Trinidado ir Tobago. Antras buvo dukart pasaulio pirmenybių prizininkas ir dukart Europos sprinto čempionas prancūzas Sebastienas Vigier, trečias – italas Stefano Moro, o ketvirtas – Tokijo olimpinių žaidynių vicečempionas, triskart pasaulio vicečempionas ir triskart Europos čempionas olandas Jeffrey Hooglandas.

Šioje rungtyje dalyvavo 32 dviratininkai iš 13 šalių.

Keirino rungtyje (38 dalyviai) V. Lendel pasidalijo 13-ą vietą. Nugalėjo šių metų Europos čempionato bronzos medalio laimėtojas S. Moro. Antras buvo 2022 m. Europos čempionas S. Vigier, o trečias – kitas prancūzas Oscaras Caronas.

V. Lendel pasaulio sprinto reitinge (klasifikuotas 721 dviratininkas) užima septintą, o keirino (648) – 14-ą vietas.