Nepatyrusi pergalės skonio Aleksandro Gomelskio taurės turnyrą baigė Kauno „Žalgirio“ komanda, mažajame finale turėjusi pripažinti Martyno Gecevičiaus Pirėjo „Olympiacos“ pranašumą - 75:86 (11:24, 21:19, 17:23, 26:20).

Primename, kad žalgiriečiai pusfinalyje po dramatiškos kovos nusileido Maskvos CSKA - 87:89.

Šiame susitikime „Žalgiriui“ nepadėjo Kšištofas Lavrinovičius ir Oliveris Lafayette'as.

Pirmajame kėlinyje susidarė įspūdis, kad žalgiriečiai neatsitiesė po skaudaus pralaimėjimo pusfinalyje CSKA klubui. Eurolygos vicečempionai visiškai dominavo aikštėje ir užtikrintai pirmavo dviženkliu skirtumu. Antroje susitikimo atkarpoje „Žalgiris“ išlygino žaidimą, bet sumažinti deficito nepavyko. Po pertraukos „Olympiacos“ tvirtai išlaikė iniciatyvą savo rankose ir šventė užtikrintą pergalę.

M.Gecevičius aikštėje praleido 8 minutes, per kurias pelnė 1 tašką (1/2 baud., 0/1 dvit., 0/4 trit.).

„Žalgiris“: Jeffas Foote'as 13, Rimantas Kaukėnas 11, Darjušas Lavrinovičius ir Tadas Klimavičius po 10, Marko Popovičius 7, Mario Delašas 6, Tremmellas Dardenas ir Mindaugas Kuzminskas po 4, Paulius Jankūnas ir Mantas Kalnietis po 3, Adas Juškevičius ir Vytenis Lipkevičius po 2.

„Olympiacos“: Giorgos Printezis 20, Stratos Perperoglou 16, Kostas Papanikolaou 11, Kostas Sloukas 10... M.Gecevičius 1.