Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalas nesibaigia – Kauno „Žalgiris“ dar bent vienam mačui pratęsė kovą dėl trofėjaus. Kauniečiai namuose 91:81 (25:15, 22:21, 19:20, 25:25) nugalėjo Vilniaus „Rytą“ ir sušvelnino serijos rezultatą.

46

Finalo serijoje iki trijų pergalių Kauno klubas du pirmuosius mačus pralaimėjo po pratęsimų, tad šia pergale prisivijo varžovus – 1:2.

Vilniečiai turėjo šansų dar pakutenti padus žalgiriečiams, bet šie galiausiai pabėgo ketvirtojo kėlinio pabaigoje.

„Sveikinimai „Žalgiriui“, nežaidėme gerai ir per anksti leidome jiems pajausti rungtynes. Savo žaidėjams jokių priekaištų neturiu. Serija tęsiasi, niekas nesikeičia, mums reikia laimėti dar vienerias rungtynes.

Žiūrėsime vaizdo medžiagą, analizuosime ir stengsimės jų surasti kuo daugiau. Dabar po rungtynių karštam nėra lengva atsakyti. Suprantame, kad žaidėme blogas rungtynes. Nepaisant to, mes jose buvome“, – po mačo sakė vilniečių treneris Giedrius Žibėnas.

G.Žibėnas nesutiko su nuomone, kad dėl penkių pražangų mačo nebaigęs M.Normantas buvo perdegęs: „Šiandien žaidėjai buvo pasiruošę laimėti ir uždaryti seriją. Tai man suteikia labai daug pasitikėjimo savo komanda, jos dvasia. Visi žino, kad reikia padaryti pražangas, gal kažkur vienos nereikėjo, gal kažkur nereikėjo techninės. Bet čia yra krepšinis, taip gali nutikti“.

Blankias rungtynes puolime sužaidė Gytis Radzevičius.

„Jei jis būtų laisvas įmetęs du metimus iš kampo antrame kėlinyje, būtų visai kitos rungtynės. Viskas paprasta, kelių laisvų metimų nesumetėme ir šeimininkams leidome pasijusti patogiai“, – kalbėjo specialistas.

Kabėdamas apie trečiadienio rungtynes Vilnuje, G.Žibėnas ragino fanus toliau palaikyti „Ryto“ komandą.

„Tikime tiek mes, tiek miestas. Tuo pačiu raginu visus vilniečius padaryti tą patį, ką jie padarė antrose rungtynėse, kai nešė mus ant rankų. Žinome, kad žiūrovai nelaimės rungtynių, bet ką matėme antrosiose, Vilniuje nesu matęs. Bent kol pats vadovauju „Rytui“. Raginimas miestą tikėti toliau, o kad tiki žaidėjai, reiškia, kažką darome gerai“,  kalbėjo jis.