Domantas Sabonis dėl traumos nebaigė NBA mačo, o jo atstovaujama  Sakramento „Kings“ (25/48) namuose po pratęsimo 124:127 (26:22, 33:27, 28:34, 14:17) nusileido NBA lyderei Finikso „Suns“ (58/14) komandai.

Lietuvis ketvirtajame kėlinyje skaudžiai susidūrė su varžovu ir parkrito ant parketo. Krepšininkas atrodė kenčiantis kelio skausmus.

Nepaisant to, D. Sabonis netruko pakilo ir tęsė žaidimą. Vis dėlto tai tęsėsi vos ataką, po kurios lietuvis galiausiai paliko aikštę ir iškeliavo į rūbinę bei mače daugiau nebepasirodė.

Per spėtas sužaisti 31 minutę lietuvis įmetė 18 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 7/9 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, keturis kartus pažeidė taisykles ir 2 kartus suklydo.

Pranešama, kad aukštaūgiui pirmadienį bus atliktas magnetinio rezonanso tyrimas, po kurio turėtų paaiškėti traumos pobūdis.

Rungtynėse viso mačo metu vyko gana atkakli kova. Trečiojo kėlinio pradžioje „Kings“ dar pirmavo 65:51, bet po spurto „Suns“ priartėjo iki 73:74.

Ketvirtajame kėlinyje virė kova taškas į tašką. Galiausiai svečiai pirmavo dviem taškais, bet paskutinėmis sekundėmis D. Mitchellas rezultatą išlygino.

Pratęsime stipresnis pasirodė NBA llyderiai „Suns“, kurie pasinaudojo keliomis varžovų nepataikytomis baudomis ir šventė galutinę pergalę.

25-erių puolėjas per 31 minutę įmetė 18 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 7/9 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Nugalėtojams Devinas Bookeris surinko 31 tašką, Mikalas Bridgesas pridėjo 27.

Pralaimėjusiems  Davionas Mitchellas pelnė 28 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: Davionas Mitchellas 28 (9 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 2, Domantas Sabonis 18, Donte DiVincenzo  ir Damianas Jonesas (7 atk. kam.) po 13, Trey Lylesas 11.

„Suns“: Devinas Bookeris 31 (7 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 27 , Landry Shametas 21, JaVale'as McGee 14, Deandre Aytonas 12.