Eurolygoje pergales ir toliau skina Barselonos „Barcelona“ (4/0) su Roku Jokubaičiui. Rogerio Grimau auklėtiniai namuose 96:59 (27:11, 16:16, 27:13, 28:19) sutrypė Miuncheno „Bayern“ (2/2).

Per 22 minutes praliestas aikštėje Rokas Jokubaitis pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, padarė 2 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Katalonai mače varžovams nepaliko vilčių jau nuo pat pradžių. Po spurto 13-2 jie iškart išsiveržė į priekį, o po pirmojo kėlinio pirmavo jau 27:11.

Vėliau skirtumas tik augo, o po pertraukos prasidėjo visiškas triuškinimas. Didžiausias skirtumas buvo fiksuotas ketvirtajame kėlinyje, kai ekipas skyrė 41 taškas (96:55).

„Barcelona“: Jabari Parkeris 15 (6 atk. kam.), Janas Vesely 14 (4 atk. kam.), Willy Hernangomezas 11 (7 atk. kam.), Jamesas Nnaji 10, Rokas Jokubaitis ir Tomašas Satoransky po 9.

„Bayern“: Serge’as Ibaka 13 (8 atk. kam.), Devinas Bookeris 9, Isaacas Bonga (5 atk. kam.) ir Sylvainas Francisco po 7.