Prancūzijos futbolo rinktinė iškovojo trečiąją pergalę iš eilės UEFA Tautų lygos turnyre. Ketvirtajame ture prancūzai išvvkoje 2:1 parklupdė Belgijos atstovus.

Po šios nesėkmės belgams liko tik teoriniai šansai pakilti aukščiau trečiosios pozicijos savo grupėje.

Įpusėjus pirmajam kėliniui belgai turėjo puikią progą įsiveržti į priekį. Visgi, Youri Tielemanso nuo 11 metrų žymos smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Neišnaudoję savo progos, belgai buvo nubausti, kai po 12 minučių baudinys buvo skirtas jau į jų vartus. Skirtingai nuo savo oponento, Randalas Kolo Muani buvo tikslus.

Išlyginamąjį įvartį Belgijos rinktinė pelnė jau trečiąją pirmojo kėlinio pridėto laiko minutę. Galva kamuolį į vartus pasiuntė Loisas Openda. Nors iš pradžių teisėjas įvarčio neįskaitė dėl nuošalės, VAR pakeitė šį sprendimą pakeitė.

Pranašumą prancūzams sugrąžino R. Kolo Muani. Šį kartą jis pasižymėjo pasiekdamas skersuotą komandos draugo kamuolį ir pasižymėdamas smūgiu galva.

Rungtynių finišas prancūzams lengvas nebuvo. Aurelienas Tchouameni greitoje varžovų atakoje pagriovė oponentą ir prieš save išvydęs antrąją geltoną kortelę paliko rinktinę žaisti mažumoje.

Nors vėliau padirbėti turėjo ir prancūzų vartininkas, ir gynėjai, bet belgams nepavyko net ir išlyginti rezultato.

Tuo tarpu Vokietijos rinktinė 1:0 palaužė Nyderlandų futbolininkus. Pirmajame kėlinyje Vokietijos rinktinė dominavo aikštėje, neleidę varžovams atlikti nė vieno smūgio į jų vartus, bet ir patys pasižymėti nesugebėjo

Tiesa, kartą jie siuntė kamuolį į vartus dar pačioje susitikimo pradžioje, bet tuomet atakos metu buvo užfiksuota nuošalė. Tiesa, antrajame kėlinyje tas pats Jamie Lewelingas puikiu šūviu į viršutinį vartų kampą galiausiai tapo pergalingo įvarčio autoriumi.