Eurolygos B grupės, kurioje rungtyniauja Kauno „Žalgiris“, rungtynėse Sienos „Montepaschi“ ekipa rezultatu 103:79 (26:19, 25:14, 30:20, 22:26) sutriuškino „Nancy SLUC“ klubą.

Svečiai iš Italijos jau nuo pirmosios rungtynių minutės varžovams primetė savo žaidimą ir išsiveržė į priekį. Vėliau „Montepaschi“ ekipos persvara tik augo. Ketvirtajame kėlinuke Sienos klubas pirmavo jau virš 30 taškų, tačiau rungtynių pabaigoje „Nancy SLUC“ komanda skirtumą kiek sumažino.

Lietuvis Kšyštofas Lavrinovičius nugalėtojams per aikštelėje praleistas 20 minučių pelnė 13 taškų (3/7 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 1/3 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, taip pat atliko vieną rezultatyvų perdavimą. Verta paminėti, kad lietuvis nei karto nesuklydo ir nei karto neprasižengė, tačiau pats išprovokavo 4 varžovų pražangas.

„Montepaschi“ klubas pirmajame Eurolygos etape iškovojo 8 pergales ir patyrė 2 pralaimėjimus. „Nancy SLUC“ ekipos sąskaitoje - 2 pergalės ir 8 nesėkmės.

„Montepaschi“: Sh.Stonerookas (7 atk. kam.) ir A.McDonaldas - po 15, H.Domercantas ir K.Lavrinovičius - po 13, T.McIntyre'as (11 rez. perd.) ir R.Sato - po 12, T.Ressas 10.

„Nancy SLU“: J.Greeras 18, C.Julianas 15 (8 atk. kam.), R.Greeras 9, J.Coxas ir S.Tchicamboudas - po 8.